Постъпка на наш ученик, достойна за уважение!

В училището получихме писмо , в което благодарна жителка на с. Дебово разказа за достойната постъпка на нашия ученик Силвано Стефанов. Преди няколко дни жената е изгубила портмонето си с над 300 лева.  Силвано го намерил и веднага занесъл портмонето и парите в кметството на селото. Петнадесет минути след това парите са върнати  на собственичката.

„ Благодаря на семейството и на Вас, неговите учители, които засяхте семенцата на честност, доблест и доброта в сърцето на това дете .Постъпката на Силвано е достойна за уважение и подражание. Надявам се, че в училището има и други деца като Силвано. Вярвам, че те ще пораснат и станат достойни граждани на Родината ни”.”- споделя в писмото си  трогната жена.