Вече можем да четем!
„Днес в нашата класна стая беше вълшебно! Децата вече са грамотни и уверено вървят по пътя на знанието. Празникът на буквите е само началото на едно голямо приключение. На добър час, скъпи първокласници!“
Благодарности към родителите за подкрепата!
Велка Цветкова –
класен ръководител на първи клас











