Img
Вече можем да четем! 

 

„Днес в нашата класна стая беше вълшебно! Децата вече са грамотни и уверено вървят по пътя на знанието. Празникът на буквите е само началото на едно голямо приключение. На добър час, скъпи първокласници!“

Благодарности към родителите за подкрепата!

Велка Цветкова –

класен ръководител на първи клас